Als ik met iemand in gesprek ben en het onderwerp komt op vuurloop zegt mijn gesprekspartner vaak “ik weet niet of ik over het vuur durf/wil/kan “.
En dat zou de reden zijn om NIET aan een vuurloop ceremonie deel te nemen
Wachten tot je nu weet dat als jij op een vuurloop bent, dat je over het vuurbed zult lopen.
Alleen: je kunt dat nu niet weten.
ik weet ook niet of ik over het vuurbed zal lopen deze 15de mei. Ook al ben ik al tientallen keren over een vuurbed gelopen, en begeleid ik zelf vuurlopen.
Het is niet angst of geen angst wat maakt dat je over een vuurbed zult kunnen lopen
Alleen het moment van staan en afstemmen direct voor het vuurbed weet ik of ik een ‘ja’of ‘nee’ van het vuur krijg. Geen moment eerder.

Vuurlopen nodigt uit om in het nu te zijn.
Vuurlopen doe je niet op durf, of kunde, of wil, of kracht.
Wat je nodig hebt is
– jezelf te kunnen voelen en te af te stemmen.
– gegrond zijn en verbonden met je je dieper met jouw essentie, je lijf, je ziel, jouw vuur, je sisters.
Alle ceremonies en onderdelen deze 3 dagen geven jou de gelegenheid daar in te stappen.
Door 3 dagen vuurrituelen verbindt je met jouw essentie en met de natuurkrachten en het leven zelf.
Op dag 1 (2 mei) leer je sisters en team en plek en manier van rituelen doen rustig kennen zodat je autonome zenuwsetlesel en je ziel langzaam vertrouwd raken en zich veilig gaan voelen. Het is de tijd van Beltane vruchtbaarheidsfeesten.
Dag 2 (15 mei) rituelen in de Moeder Aarde kuil, gezamenlijke rituele opbouw van de puur natuur houtstapel, het eren van het hout, het ritueel ontsteken van de hout zonder lucifers, het offeren van je houtblok, het uitharken van het vuurbed, het openen van het vuurbed, de vuurloop ceremonie, vieren
Dag 3 (16 mei) rituelen ter integratie van de magie, verdieping en verbinding van het opgedane. Afrondingsritueel.
Voor wie
Voel of de magie van het vuur je werkelijke zijn mag kruisbestuiven.
Er is beperkt plek, maar 13 plekken.
Data zaterdag 2 mei, vrijdag 15 mei en zaterdag 16 mei
Locatie: Het prachtige Morgenland bij Sterrenland, Twello.
1 uur en 15 min vanaf Amsterdam over de A1. Te lopen en fietsen vanaf Station Deventer en Station Twello.
Investering 425 Euro
Early Bird 395 Euro tot 21 maart
Je investering is exclusief eten en overnachting.

Eerdere blogposts over vuurlopen:
https://atlasreiki.nl/wat-brengt-een-vuurloop-jou/
Leave a reply